Autosklo Praha 4 - autoskla a výměna autoskel
Hlavní menu
Hlavní stránka
Kontakty
Vyhledávání
RSS zprávy
AUTO - KOMPLET
BROUK SERVIS
Administrátor
Návštěvnost
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes20
mod_vvisit_counterVčera20
mod_vvisit_counterTento týden131
mod_vvisit_counterZa měsíc682
mod_vvisit_counterCelkem154146
Hlavní stránka arrow Tónování autoskel
Tónování autoskel PDF Tisk E-mail
Aufofólie značky BRUXAFOL jsou metalizované (pokovené) fólie, které převyšují konkurenční materiály ve svých vlastnostech. Díky kovové vrstvičce nanesené na fólii je docíleno při relativně vysoké propustnosti viditelného světla vysoké celkové redukce slunečního záření. I velice jemná a propustná fólie dokáže redukovat sluneční záření mnohem lépe než tradiční fólie vyráběné metodou barvení polyesteru, které z valné většiny užívá konkurence.
 
Další výhodou je i montáž autofólií bez vysklívání přímo na voze.Vysklívání je vždy poněkud riskantní a u nových vozů jej žádný z rozumných a obezřetných majitelů jistě neuvítá. Samozřejmostí u více než 90% modelů vozů je montáž zadního skla z jednoho kusu. Samozřejmostí fólií Bruxsafol je ochranná vrstva proti poškrábání.
 
Cena autofólií Bruxsafol je možná o trochu vyšší než u některých konkurenčních materiálů, je to ovšem dáno podstatným rozdílem v kvalitě a životnosti fólie. Fólie nejvyšší kvality nemůže být zároveň nejnižší ceny, ale pokud se dotážete na cenu, budete jistě příjemně překvapeni, že cenový rozdíl je v podstatě zanedbatelný.
 
Proč tónování: chráníte se před slunečním zářením, chráníte své soukromí, zvyšujete odolnost sla proti rozbití při nehodách ...
 
 
Zprávičky

Při výměně čelního skla z povinného ručení bonus pro Vás 1.000,- Kč

Jednání s pojišťovnou vyřídíme IHNED za Vás! Bez Vašich starostí a kompletně ZDARMA